Fleur Hermens is deze week onze pupil!

— Gepubliceerd op 08 februari 2020 10:15 door Anne Menting

Zondag aanstaande speelt De Zwaluw 1 thuis tegen SES 1. Eerder dit seizoen werd er ruim gewonnen op het sportpark in Langenboom met 1-5. Deze thuiswedstrijd zal Fleur Hermens onze pupil zijn. De speelster van De Zwaluw JO7 verwacht dat De Zwaluw 1 ook dit keer de drie punten gaat pakken door met 3-1 te winnen van de bezoekers. We wensen Fleur veel plezier! 

De zesjarige speelster van de JO7 is zelf vaak te vinden in de aanval om de nodige doelpunten te maken. De kunst afkijken doet ze bij haar grote voorbeeld Lieke Martens, maar ook bij zwaluwspeler Merijn Elbers. 

Fleur Hermens  
Hoe oud ben je? 6 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8
Op welke positie speel je? Aanval/spits
Wat is je favoriete voetbalclub? De Zwaluw
Wie is je favoriete voetballer? Lieke Martens
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Merijn Elbers
Hoeveel wordt De Zwaluw - SES 1?  3-1
« ga terug
Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Kombi Bouwmaterialen Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Spar Boere Atlantic Power Van Alem Fotografie Security Art Autoservice VDB Evelien