Fijne kerstdagen en een gezond en sportief 2021!

Algemeen — Gepubliceerd op 23 december 2020 19:30 door Willem Bardoel

Aan het einde van dit speciale jaar willen wij iedereen hele fijne Kerstdagen wensen. Dat jullie, ondanks de beperkingen die er nu zijn, toch van deze speciale dagen mogen genieten. Ook wensen we iedereen een heel gezond, gelukkig en sportief 2021.

Hopelijk krijgen we in dit nieuwe jaar snel weer de mogelijkheid om elkaar te ontmoeten op ons sportpark. Zodat we weer kunnen doen wat tot het begin van dit jaar zo gewoon was, maar nu ineens heel speciaal; lekker voetballen met elkaar, de derde helft in de kantine of langs de lijn een wedstrijd kijken.

Bestuur VV De Zwaluw

« ga terug
Evelien Kersten Assurantiƫn Spar Boere Kapsalon Annemarie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Atlantic Power Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Kombi Bouwmaterialen Security Art Autoservice VDB