Fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!

Algemeen — Gepubliceerd op 23 december 2021 17:20 door Anne Menting

Graag willen wij iedereen hele fijne kerstdagen wensen. Dat jullie, ondanks de beperkingen die er nu weer zijn, toch van deze speciale dagen mogen genieten. Verder wensen wij iedereen een heel gezond, gelukkig en sportief 2022!

Ook willen we hierbij iedereen bedanken die zich het afgelopen jaar heeft ingezet voor de vereniging. Dit ondanks de beperkingen en onzekerheid die er toch steeds waren. Door deze inzet is vv De Zwaluw nog steeds springlevend en gezond.

Helaas is het niet mogelijk om op 1 januari 2022 onze Nieuwjaarsreceptie te organiseren. Hopelijk kunnen we deze bijeenkomst op een later moment inhalen, zodat we ook onze jubilarissen kunnen huldigen.

Wij hopen jullie allemaal weer snel te mogen begroeten op ons sportpark.

Bestuur vv De Zwaluw

Kerstkaart

« ga terug
Kapsalon Annemarie Spar Boere Kersten Assurantiƫn Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Van Neerven Sport Evelien Aben Reclame Cuijk