Eerste topscorerslijst seizoen 2019/2020

Senioren — Gepubliceerd op 18 oktober 2019 20:25 door Anne Menting

De bal rolt al enige weken en het doelnet heeft al vaak gebold voor onze senioren. Niets is zo heerlijk om na een fraaie actie of prachtige voorzet jouw team te laten scoren. Milan Haerkens wist dit seizoen al zes keer het net te vinden en staat daarmee op de eerste positie. Wout van den Born, Bas van den Bogaard en Rinze Verhoeven staan tweede met vijf doelpunten. Zowel Mike Langerak als Geeke onder de Linden scoorden tot nu toe vier maal.

Bekijk de meest recente topscorerslijst en regels hier.

Boyd doelpunt

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Autoservice VDB Van Alem Fotografie Security Art Evelien Spar Boere Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Atlantic Power