Drukke week De Zwaluw 1 met derby zonder publiek

Algemeen, Senioren — Gepubliceerd op 13 november 2021 10:20 door Dominique Pichel

De Zwaluw staat voor een druk programma. De ploeg van trainer Michel van de Venn wacht drie duels in acht dagen. Als eerste staat de derby op het programma. Zonder publiek, dat ook nog eens. Het duel bij rivaal VIOS'38 is zondagmiddag vanwege de nieuwe coronamaatregelen namelijk niet toegankelijk voor toeschouwers

Twee dagen na de burenruzie in Beugen komt De Zwaluw in actie in de districtsbeker. De wedstrijd bij Mierlo Hout in Helmond is er voor het eerst een in tijden in de knock-outfase. De blauwwitten sluiten op zondag 21 november de week af op eigen veld tegen EWC'46 uit Well.

Dit weekeinde betreden verder De Zwaluw 3 (tegen VCA), De Zwaluw 5 (Toxandria) en De Zwaluw VR1 (FCV-Venlo) het veld. De overige seniorenteams zijn vrij.

Bekijk hier de selecties.

« ga terug
Evelien Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.