DG: Vijf op rij voor De Zwaluw

In de media — Gepubliceerd op 06 april 2009 15:20 door Dominique Pichel

"Een landelijk record is het vast niet, maar opmerkelijk is het wél: vijfdeklasser De Zwaluw uit Oeffelt heeft nu al vijf keer op rij gelijkgespeeld. Gistermiddag werden de punten gedeeld met Excellent uit Oploo: 1-1", staat in De Gelderlander van maandag 6 april 2009 te lezen. 

Naast deze conclusie laat de journalist van het regionale dagblad Merijn Elbers aan het woord. "Ach, vandaag zijn we een puntje ingelopen op nummer tien Handel. Maar dat zijn er twee te weinig, daar ben ik eerlijk in", zegt de aanvaller. 

Lees op de site van DG het hele artikel.

« ga terug
Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Spar Boere Evelien Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.