DG: Oeffelt staat op z'n kop

In de media — Gepubliceerd op 10 juni 2009 11:30 door Dominique Pichel

Een mooi sfeerverslag staat er in De Gelderlander te lezen over de goederen- en dienstenveiling van onze club. De Zwaluw haalde zaterdagavond maar liefst 33.000 euro op voor de tribune annex berging. Het dagblad laat onder meer Henk Fransen aan het woord.

"Een geweldig succes, deze veiling. Nu hoeven we maar 5000 euro van ons eigen geld te gebruiken voor de berging", verwoord de secretaris in het artikel. "Meer dan vierhonderd mensen - zelfs de hoogbejaarde metworstkoningin Marietje van Mil is aanwezig en biedt op kavel 75 (een drie weken oud stierkalfje, opbrengst 325 euro) - zijn afgekomen op de veiling waar 225 goederen en diensten onder de hamers komen. Op het podium: Peter Coenen en Arno van Haren. Ze praten zich bijna de lippen van de mond."

De reactie van Van Haren en het hele verhaal is op de site van De Gelderlander te vinden.

« ga terug
Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie Evelien