DG: Jonge Jacobs zorgt voor nieuw elan

In de media — Gepubliceerd op 30 augustus 2008 14:10 door Dominique Pichel

Met Teun Jacobs heeft De Zwaluw een zeer jeugdige trainer binnen gehaald. De Sambekenaar, ook werkzaam bij NEC, is met zijn 24 jaar jonger dan enkele van zijn pupillen. De Gelderlander besteedde ruim aandacht aan de nieuwe oefenmeester van de Oeffeltse formatie.

"Jacobs gaat er in Oeffelt volledig voor. De voorbereiding van De Zwaluw verloopt redelijk goed. Jacobs en zijn Oeffeltse rechterhand Arno Willems (dit jaar eveneens een verse kracht bij de selectie) trainen veel op balbezit. Dat is nieuw in het Oeffeltse", valt er te lezen in het artikel. "Verleden jaar speelde De Zwaluw volgens Jacobs vaak de lange bal. Hij wil van achteruit met verzorgd voetbal de tegenstander bestoken. Met die aanpak hadden zijn spelers in het begin moeite, maar het gaat steeds beter."

Lees in de online editie van het landelijk dagblad het hele verhaal over Jacobs en De Zwaluw.

« ga terug
Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Spar Boere