DG: Een nieuwe en luxe tribune

In de media — Gepubliceerd op 27 maart 2009 11:00 door Dominique Pichel

Kort voor de opening van de tribune sprak De Gelderlander met Henk Fransen. De secretaris is vooral blij met de multifunctionaliteit van het gebouw. "In die berging kunnen we onze machines zetten. Die staan nu nog in twee containers. Die verschrikkelijke dingen kunnen nu eindelijk weg."

"Op de diensten- en goederenveiling van juni haalde De Zwaluw maar liefst 33.000 euro op voor de bouw van beide accommodatie-impulsen. Maandenlang hebben vijftien vrijwilligers van De Zwaluw er aan gewerkt", staat in het artikel te lezen. "Zondag om 14.00 uur wordt de tribune geopend door het jongste en het oudste lid van De Zwaluw. Een half uur later speelt het huidige eerste elftal van tegen het team dat in 1999 promoveerde naar de vierde klasse." 

Lees verder op de site van De Gelderlander.

« ga terug
Evelien Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Spar Boere Van Neerven Sport