De Zwaluw treurt om overlijden Jos Willems

Algemeen — Gepubliceerd op 24 februari 2019 15:20 door Willem Bardoel

Met grote verslagenheid heeft vv De Zwaluw kennisgenomen van het overleden van Jos Willems. Jos was jarenlang een vaste medewerker van onze groenploeg. Wat zijn ogen zagen, maakten zijn handen, ging voor Jos meer dan op. Menig klusje heeft hij aangepakt op ons sportpark, om te zorgen dat alles spik en span was.

Op Jos kon je bouwen, daarnaast was Jos een man met prachtige humor. Helaas sloeg het noodlot toe, ondanks een dapper gevecht overleed Jos afgelopen vrijdag. Jos mocht slechts 69 jaar worden. VV De Zwaluw wenst Agda, Nelleke & Floris, Jack, Lily en Jos heel veel sterkte toe de komende tijd. 

De Zwaluw 1 en Zwaluw 2 spelen daarom zondag met rouwbanden.

« ga terug
Evelien Van Alem Fotografie Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn Security Art Kapsalon Annemarie Atlantic Power Van Neerven Sport Autoservice VDB Kombi Bouwmaterialen