De Zwaluw staat voor nieuw streekgevecht

Algemeen, Senioren — Gepubliceerd op 25 september 2020 21:50 door Dominique Pichel

De Zwaluw vervolgt de competitie met een nieuw streekgevecht. Zeven dagen na de zege in de klassieker op Heijen (1-0) moeten de Oeffeltenaren op sportpark Kampzicht in Rijkevoort aan de bak tegen Toxandria. De gemeentegenoot verloor vorige week nog bij Merselo met 4-1. 

De Zwaluw 2, 3 en 5 wachten zondag ook uitduels. Respectievelijk HRC'27 2, Vitesse'08 5 en SIOL 4 zijn de opponenten. Het vierde elftal en de vrouwen spelen wel thuis. De Zwaluw 4 ontvangt HBV 3, De Zwaluw VR1 krijgt SES VR1 op bezoek.

De veteranen reizen een dag eerder af naar Beers voor het duel met HBV.

Bekijk hier de selecties van het programma.

« ga terug
Security Art Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Spar Boere Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Van Alem Fotografie Van Neerven Sport Atlantic Power Kombi Bouwmaterialen