De Zwaluw sluit de kantine op zaterdag en cancelt Das Schwalbe Fest

Algemeen — Gepubliceerd op 18 november 2021 11:25 door Dominique Pichel

Het aantal besmettingen neemt razendsnel toe. Helaas is de overheid genoodzaakt om wederom heftige maatregelen in te stellen. Daardoor heeft het bestuur van voetbalvereniging De Zwaluw besloten om op trainingsavonden en op zaterdag de kantine gesloten te houden. Wel zullen we proberen om koffie en thee voor de leiding en ranja voor de jeugd beschikbaar te stellen op zaterdag.

Verder heeft De Zwaluw 6 in overleg met het bestuur helaas moeten besluiten om ‘Das Schwalbe Fest’, dat gepland stond voor zondag 21 november, te annuleren. Onder de nieuwe regels is het niet mogelijk om dit feest op een verantwoorde manier te organiseren. 

Van uitstel zal zeker geen afstel komen. Zo hoopt het zesde elftal deze Duitse Middag snel op een andere datum te organiseren.

Bekijk hier de aanvullende coronaregels van De Zwaluw.

« ga terug
Kapsalon Annemarie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Aben Reclame Cuijk Van Neerven Sport Spar Boere Kersten Assurantiƫn Evelien Autoservice VDB