De Zwaluw organiseert inloopspreekuur mDWF

Algemeen — Gepubliceerd op 17 augustus 2017 08:55 door Dominique Pichel

In de publicatie over de digitale spelerspassen en het mobiele digitale wedstrijdformulier (kortweg: mDWF) is vermeld dat er daarover een bijeenkomst zal worden belegd. Inmiddels is er ook een datum van deze bijeenkomst bekend. Op zaterdag 26 augustus zullen alle leden van De Zwaluw in de vorm van een inloopspreekuur worden geïnformeerd.

Leden/vrijwilligers van onze club die vragen over of problemen met het mDWF hebben kunnen tussen 10.30 en 12.00 uur terecht in de bestuurskamer van sportpark Hogehoek. Secretaris Tim Hendriks en wedstrijdsecretaris senioren Raymond Pichel zijn dan aanwezig om vragen te beantwoorden en problemen te verhelpen. Verzoek om dan wel je eigen (opgeladen) smartphone of tablet mee te nemen.

LEES OOK: Juiste mailadres belangrijk voor wedstrijdzaken-app van KNVB.

« ga terug
Evelien Security Art Kapsalon Annemarie Spar Boere Van Alem Fotografie Kersten Assurantiƫn Hoofdsponsor Atlantic Power Van Neerven Sport