De Zwaluw online PAAS-BINGO

Algemeen — Gepubliceerd op 14 maart 2021 13:05 door Anne Menting

VV De Zwaluw organiseert samen met Schaap Events een spectaculaire online BINGO. Op Paas-Zaterdag 3 april 2021 om 19.30 uur zal deze BINGO online plaatsvinden. De BINGO is voor iedereen toegankelijk, je hoeft dus niet per se lid te zijn van De Zwaluw of in Oeffelt te wonen

Naast de ‘gewone’ bingo-ronden zullen er ook een muziekbingo-ronde en een Zwaluw Foto-ronde zijn. En natuurlijk zijn er geweldige prijzen te winnen.

Deze PAAS-BINGO belooft een waar spektakel te worden, dus noteer de datum alvast in je agenda. Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 19 maart volgt meer informatie en vanaf dan kunnen er ook bingokaarten besteld worden.

Dus houdt de site van De Zwaluw in de gaten voor meer informatie en dan zien we jullie allemaal online op 3 april!

Bingo Pasen

« ga terug
Atlantic Power Spar Boere Kersten Assurantiƫn Security Art Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Evelien Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Autoservice VDB Kapsalon Annemarie