De Zwaluw levert prins en jeugdprins af

Algemeen — Gepubliceerd op 05 januari 2018 12:15 door Dominique Pichel

Voetbalvereniging De Zwaluw heerst ook de komende carnaval in de Leemkuul. Op het prinsenbal in de Kleppenburg vorige maand kwam Willem Menting tevoorschijn als prins. De speler van De Zwaluw 5, leider van de Onder 19-1 en voormalig doelman van ons eerste elftal wordt onder meer bijgestaan door adjudant (en teamgenoot) Koen Verstelle. 

Willem volgt Daan Erps op. De oud-Zwaluwer had bij de carnaval van dit jaar eerste elftalspeler Charly Prijs aan zijn zijde.

Naast prins Willem I levert De Zwaluw met Roel de Bruijn (JO13-2) ook de jeugdprins af. Ploeggenoten Daan van den Berg en Jules Thissen zijn respectievelijk zijn adjudant en vorst. De receptie vindt zondag 7 januari plaats. Bekijk hier de uitnodiging.

De Zwaluw-verzorger Eric Jilissen werd tijdens het prinsenbal nog benoemd tot erelid van de Leemknèjers. Hij was onder meer jarenlang vorst.

Foto's toegevoegd op 01 december 2017 12:02

Foto's prinsenbal Ed van Alem.

« ga terug
Spar Boere Kapsalon Annemarie Van Alem Fotografie Evelien Hoofdsponsor Atlantic Power Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Security Art