De Zwaluw JO12-1 kampioen!

Jeugd — Gepubliceerd op 18 oktober 2021 10:55 door Willem Bardoel

Zaterdag 16 oktober kroonde De Zwaluw JO12-1 zich tot de eerste kampioen van het voetbalseizoen. Wellicht is het team hiermee ook de vroegste kampioen ook, maar dat heeft ook te maken met het feit dat de competitie wat anders in elkaar zit dan normaal. In een poule van 8 teams zette de spelers van JO12-1 ook de zesde wedstrijd om in winst: 3-5 werd het in Uden. De zevende wedstrijd is al niet meer bepalend, want nu is al duidelijk dat De Zwaluw JO12-1 de kampioen van de competitie fase 1!

De Zwaluw wil het team ook via deze weg feliciteren! Fotograaf Frans Reijs schoot mooie plaatjes van de wedstrijd en het kampioensfeestje.

Foto's toegevoegd op 18 oktober 2021 10:50

« ga terug
Spar Boere Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien