De Zwaluw en trainer Michel van de Venn aan het einde van het seizoen uit elkaar

— Gepubliceerd op 24 november 2022 12:50 door Tim Hendriks

Hoofdtrainer Michel van de Venn heeft aan de technische commissie aangegeven te zullen vertrekken na dit seizoen.

Hiermee zal na 3 seizoenen een einde komen aan het dienstverband van Michel en onze club. Michel volgde in 2020 Frans van Deinsen op en zag in het eerste seizoen ons eerste elftal succesvol starten, waarna het seizoen in oktober abrupt ten einde kwam. Vorig seizoen degradeerde ons eerste elftal uit de 4de klasse. Dit seizoen vallen de resultaten tot nu toe wat tegen, maar Michel zal zijn ongekende energie in de groep blijven stoppen en we hebben er alle vertrouwen in dat het seizoen in goede banen geëindigd gaat worden. 

De spelersgroep, technische staf alsmede het bestuur zijn al geïnformeerd over het vertrek. 

Geïnteresseerden in de vacature hoofdtrainer kunnen zich melden bij onze Technische Commissie; Hans Geurts (hans.geurts@live.nl, 0628873401)

« ga terug
Spar Boere Aben Reclame Cuijk Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn