De Zwaluw 3 en 5 goed vertegenwoordigd op topscorerslijst

Senioren — Gepubliceerd op 04 januari 2020 13:45 door Willem Bardoel

Tijdens de winterstop is het een mooi moment om te kijken naar de senioren clubtopscorerslijst. Nog altijd staan Milan Haerkens bovenaan. Zijn voorsprong groeide verder naar een verschil van vijf doelpunten. Toch maken de achtervolgers zeker nog kans omdat Milan binnenkort vanwege werkverplichtingen geruime tijd niet mee kan doen.

Achter Milan zijn de verschillen klein. Vooral spelers van De Zwaluw 5 zouden een bedreiging kunnen worden. Liefst vijf spelers van dit team scoorden tot nu toe vier keer of vaker. Dit zelfde geldt ook voor drie spelers van 't Derd.

Bekijk hier de meeste recente versie van de topscorerslijst.

« ga terug
Spar Boere Security Art Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Atlantic Power Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Evelien Kersten Assurantiƫn