De Zwaluw 3 en 5 goed vertegenwoordigd op topscorerslijst

Senioren — Gepubliceerd op 04 januari 2020 13:45 door Willem Bardoel

Tijdens de winterstop is het een mooi moment om te kijken naar de senioren clubtopscorerslijst. Nog altijd staan Milan Haerkens bovenaan. Zijn voorsprong groeide verder naar een verschil van vijf doelpunten. Toch maken de achtervolgers zeker nog kans omdat Milan binnenkort vanwege werkverplichtingen geruime tijd niet mee kan doen.

Achter Milan zijn de verschillen klein. Vooral spelers van De Zwaluw 5 zouden een bedreiging kunnen worden. Liefst vijf spelers van dit team scoorden tot nu toe vier keer of vaker. Dit zelfde geldt ook voor drie spelers van 't Derd.

Bekijk hier de meeste recente versie van de topscorerslijst.

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Security Art Atlantic Power Kombi Bouwmaterialen Autoservice VDB Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Alem Fotografie Evelien Spar Boere