De Zwaluw 1 op beeld vastgelegd

Senioren — Gepubliceerd op 11 oktober 2018 14:40 door Dominique Pichel

Het was misschien niet het meest geschikte moment, toch mag het resultaat er wezen. De Zwaluw 1 werd afgelopen (kermis)zondag namelijk op beeld vastgelegd door een persfotograaf. Een plaatje van ons vlaggenschip was een must op korte termijn, omdat binnenkort het Topic Magazine in de gemeente Boxmeer verschijnt.

In de nieuwste uitgave van dat tijdschrift worden alle amateurs van de regio gepresenteerd aan het grote publiek, dus ook het eerste elftal van onze vereniging. Ook andere informatie over De Zwaluw zal er in verschijnen. Een teamfoto met de nieuwe shirts en sponsoren voor de schitterende tribune hoort daar natuurlijk bij.

« ga terug
Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Hoofdsponsor Atlantic Power Security Art Kapsalon Annemarie Spar Boere Evelien