De Zwaluw 1 maakt in derby nog kans op volgende bekerronde

Senioren — Gepubliceerd op 17 september 2021 22:15 door Willem Bardoel

De wedstrijd VCA - De Zwaluw kan bepalend zijn voor de eindstand in de bekerpoule. Bij winst van VCA is VCA verder. Bij winst van De Zwaluw is het afhankelijk van de uitslag van de wedstrijd BVV'27 -  SIOL. De Zwaluw selectie gaat voor deze Derby op de fiets naar St. Agatha om de laatste bekerwedstrijd te spelen. De spelers van De Zwaluw 1 vertrekken om 13.15u vanaf het sportpark. Mochten er supporters mee willen fietsen, is dat mogelijk. 

.

Naast het vlaggenschip spelen ook De Zwaluw 2 (tegen DAW 4), De Zwaluw 3 (tegen Volharding 4), De Zwaluw 5 (HRC'27 3) en De Zwaluw VR1 (tegen Olympia'18 VR2) hun laatste bekerduel.

Bekijk hier de selecties.

« ga terug
Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Spar Boere Evelien Kapsalon Annemarie