Contributie seizoen 2022-2023

— Gepubliceerd op 18 september 2022 00:00 door Tim Hendriks

De contributie voor de senioren is tijdens de alv naar € 170,- gegaan. De bedragen van de leeftijdscaterogiën in de jeugd zijn inmiddels ook bekend; 

Iedereen, die nog geen machtiging heeft afgegeven wordt verzocht deze z.s.m. af te geven bij de penningmeester of door te mailen op mailadres joepkusters1@gmail.com o.v.v. naam en bankrekeningnummer. Voor degene die geen machtiging inleveren wordt verzocht de contributie te voldoen voor 23 september 2022  onder vermelding van naam en geboortedatum. Wanneer dit niet het geval is zal de spelerspas worden geblokkeerd en kan men derhalve ook niet voetballen.

De contributie voor seizoen 2022/2023 is als volgt* 

Mocht het betalen van de contributie voor uw kinderen problemen opleveren? Neem dan contact op met Stichting Leergeld Land Van Cuijk. Zij helpen je met het betalen van deze rekening. Klik op de link voor een aanvraag.

 

 

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Autoservice VDB Spar Boere Aben Reclame Cuijk