Contributie seizoen 2021/2022

Algemeen, Senioren, Jeugd — Gepubliceerd op 08 september 2021 15:15 door Anne Menting

De contributie zal gelijk blijven t.o.v. afgelopen seizoen zoals afgesproken op de laatse algemene ledenvergadering.

Iedereen, die nog geen machtiging heeft afgegeven wordt verzocht deze z.s.m. af te geven bij de penningmeester of door te mailen op mailadres joepkusters1@gmail.com o.v.v. naam en bankrekeningnummer. Voor degene die geen machtiging inleveren wordt verzocht de contributie te voldoen voor 21 september 2021 onder vermelding van naam en geboortedatum. Wanneer dit niet het geval is zal de spelerspas niet worden uitgereikt en kan men derhalve ook niet voetballen.

De contributie voor seizoen 2021/2022 is als volgt (klik hier om het overzicht te downloaden):

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien Spar Boere Autoservice VDB Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport