Contributie seizoen 2020/2021

Senioren, Jeugd — Gepubliceerd op 09 september 2020 08:40 door Anne Menting

De contributie zal opnieuw stijgen t.o.v. afgelopen seizoen met 2% zoals afgesproken op de laatse algemene ledenvergadering.

Iedereen, die nog geen machtiging heeft afgegeven wordt verzocht deze z.s.m. af te geven bij de penningmeester of door te mailen op mailadres joepkusters1@gmail.com o.v.v. naam en bankrekeningnummer. Voor degene die geen machtiging inleveren wordt verzocht de contributie te voldoen voor 17 september 2020 onder vermelding van naam en geboortedatum. Wanneer dit niet het geval is zal de spelerspas niet worden uitgereikt en kan men derhalve ook niet voetballen. 

De contributie voor seizoen 2020/2021 is als volgt (klik hier om het overzicht te downloaden):

« ga terug
Van Alem Fotografie Security Art Kombi Bouwmaterialen Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn Evelien Spar Boere Atlantic Power Kapsalon Annemarie Autoservice VDB