Competitiehervatting De Zwaluw met derby

Senioren — Gepubliceerd op 10 januari 2020 16:25 door Willem Bardoel

De winterstop is voor de selectiespelers van De Zwaluw voorbij. En direct staat er een heerlijke wedstrijd op het programma. De derby tegen VIOS'38, die eind van vorig jaar werd afgelast, wordt zondag in Beugen ingehaald. Hopelijk vind deze wedstrijd nu wel doorgang.

De afgelopen jaren draaiden de onderlinge confrontaties uit op spannende duels. Dat was in de vijfde klasse, in de strijd om de titel en om promotie. Vorige jaar dwongen beiden clubs die promotie af naar de vierde klasse. Dat werd ook samen gevierd. Nu zijn de belangen in de vierde klassen heel anders. Er staan belangrijke punten voor klassebehoud op het spel. 

Andere elftallen hebben nog een weekend vrij. De veteranen gaan de zaal in.

Zie hier de selectie voor de wedstrijd VIOS'38 - De Zwaluw.

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Security Art Spar Boere Van Alem Fotografie Van Neerven Sport Atlantic Power Kombi Bouwmaterialen Kersten Assurantiƫn