Boyd stijgt met stip

Senioren — Gepubliceerd op 16 mei 2018 20:10 door Willem Bardoel

Boyd van Sambeek keerde na de winterstop terug op de velden, na een slepende blessure. Hij liet meteen zien het scoren niet verleerd te zijn. De afgelopen maand scoorde hij tien doelpunten. Daarmee stijgt hij met stip en kan hij de top drie ruiken.

Ook Ruud Maas was goed op dreef. Met zeven treffers sinds de vorige lijst passeert hij Wilem van Haren, die in dezelfde periode vier keer scoorde. Daarmee is Ruud Maas op dit moment "the best of the rest". Uiteraard gaat Geeke nog steeds aan de leiding. Zij staat nu op 52 doelpunten.

Bekijk hier de gehele topscorerslijst.

« ga terug
Security Art Kersten Assurantiƫn Atlantic Power Evelien Hoofdsponsor Van Alem Fotografie Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Spar Boere