Bijzondere prijs voor MO15

Jeugd — Gepubliceerd op 21 juni 2019 10:35 door Dominique Pichel

De meiden van De Zwaluw/Achates MO15 kwamen afgelopen zaterdag (15 juni) voor de laatste maal dit seizoen in actie, bij het meidentoernooi van Eendracht’30 in Mook. In de MO15-pool werden achtereenvolgens de meiden van Quick 1888 (Nijmegen), BVC’12 (Beek) en thuisploeg Eendracht’30 verslagen, allen met 1-0. Deze zuinige overwinningen hadden maar één gevolg: de eerste plek en dus de beker.  

Normaliter dan, want de organisatie had iets anders in petto. In plaats van een beker voor in het clubhuis werd er een taart uitgedeeld met de foto van het team. De taart werd ter plaatse uiteraard meteen verorbert. En lekker dat-ie was, er bleef geen kruimel over.

Tekst: Patrick Knops.

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kapsalon Annemarie Spar Boere Kombi Bouwmaterialen Security Art Autoservice VDB Evelien Van Alem Fotografie Atlantic Power Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn