Bewakingscamera's opgehangen door J&S

Algemeen — Gepubliceerd op 05 augustus 2021 13:40 door Anne Menting

Tijdens deze zomerstop heeft vv De Zwaluw meerdere malen ongewenst bezoek gehad. Dit ondanks dat ons sportpark tot en met 14 augustus gesloten is. Meerdere malen zijn er ongenodigde gasten op ons sportpark geweest. Daarbij is er rotzooi achter gelaten op onze tribune en het terrein. Tot overmaat van ramp bleven enkele spullen niet ongemoeid. Zo zijn er op onze tribune enkele stoeltjes vernield. VV De Zwaluw baalt hier enorm van. Van dit vandalisme zal aangifte gedaan worden. Om ons sportpark nog wat veiliger te maken en wellicht de daders in beeld te krijgen zijn er door snel handelen van J&S elektrotechniek camera's opgehangen. We hadden het liever anders gezien, maar helaas ontkomen we er niet aan.

VV De Zwaluw wil J&S bedanken voor het meedenken en het snelle plaatsen van de camera's.

http://www.jenselektrotechniek.nl/

Camera tribune

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Spar Boere Security Art Van Alem Fotografie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Autoservice VDB Kombi Bouwmaterialen Atlantic Power Evelien