Berging/tribune officieel geopend

Algemeen — Gepubliceerd op 30 maart 2009 10:55 door Dominique Pichel

Gister is de berging/tribune van onze voetbalvereniging door het oudste en jongste van De Zwaluw en door de burgemeester en wethouder officieel geopend. Het grote festijn begon rond een uur of 2 met het officieel openen van de tribune. Rond half drie begon de wedstrijd tussen het kampioensteam uit 1999 (die promotie in der tijd klaarspeelden), gecoacht door Wiel Cuppen, tegen De Zwaluw 1 van nu.

Na 60 minuten stond de einduitslag van 1-0 voor de De Zwaluw 1 2009 op het bord. Stan Cuppen deed zijn vader en broer, die in het veld stond bij het kampioensteam, de das om met een benutte strafschop. Na deze wedstrijd bleef het lang onrustig in de kantine van De Zwaluw.

« ga terug
Spar Boere Evelien Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.