Ben jij onze nieuwe keepster?

Senioren — Gepubliceerd op 19 mei 2020 17:00 door Anne Menting

Wij zijn de dames van VV De Zwaluw uit Oeffelt, een leuk en gezellig damesteam dat voetbalt in de 5e klasse op de zondag. Afgelopen seizoen is onze keepster geblesseerd geraakt, waardoor ze noodgedwongen moet stoppen met voetbal, iets wat wij natuurlijk zeer betreuren. Dit betekent voor ons dat wij momenteel voor komend seizoen nog zonder keepster zitten.

Lijkt het je leuk om op de dinsdag en donderdag avond te trainen en daarnaast zondags je goal schoon te houden tijdens de wedstrijd? Of lijkt het je leuk om te kijken of jij de nieuwe Sari van Veenendaal bent, dan zoeken wij jou!

Wat hebben wij te bieden:

  • Een gezellig team met zowel ervaren krachten als jonge honden. - één op één begeleiding tijdens de trainingen.
  • Trainingen waarbij iedereen zijn eigen grenzen kan opzoeken en verleggen.
  • Veel begeleiding gedurende het hele seizoen.

Heb je interesse? Neem dan contact op met onze trainer:

Roy Gieben 
Tel: 06-20831717

Hopelijk zien we jou komend seizoen!

Zwaluwdames1

« ga terug
Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Kersten Assurantiƫn Spar Boere Kapsalon Annemarie Van Alem Fotografie Security Art Atlantic Power Autoservice VDB Van Neerven Sport