Ben jij de nieuwe webmaster van De Zwaluw?

Algemeen — Gepubliceerd op 22 mei 2022 12:35 door Anne Menting

De Zwaluw is op zoek naar een nieuwe webmaster. Na 14 jaar trouwe dienst stoppen onze webmasters Willem Bardoel en Dominique Pichel aan het einde van dit seizoen. Ook Anne Menting stopt na bijna vier jaar.

Als webmaster ben je wekelijks 1 à 2 uur bezig met de website, Facebook & Twitter van De Zwaluw. Denk hierbij o.a. aan:

  • Het online zetten van wedstrijdverslagen, foto's, evenementen en updates (standen, topscorerslijsten etc.)
  • Schrijven van korte stukken over o.a. de pupil van de week en evenementen
  • Het up to date houden van de website en agenda
  • Overige verzoeken vanuit teams/het bestuur 

Ben of ken jij iemand die op deze manier een 'online' bijdrage wil leveren aan De Zwaluw vanuit zijn/haar eigen huis? Of wil je graag meer weten? Stuur een mail naar website@vvdezwaluw.nl of laat het weten aan Willem Bardoel, Dominique Pichel of Anne Menting.

« ga terug
Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Evelien Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie