Alles afgelast, behalve De Zwaluw 1

Algemeen — Gepubliceerd op 23 februari 2018 11:45 door Dominique Pichel

De KNVB heeft alle wedstrijden voor zaterdag 24 en zondag 25 februari in de B-categorie afgelast. Dat betekent dat geen van onze jeugdteams en lagere seniorenploegen (het tweede elftal meegerekend) dit weekeinde in actie komt. Tot nu toe gaat het duel van het eerste, het enige team van De Zwaluw dat uitkomt in de A-categorie, bij SC St. Hubert van zondag wel door.

Of er volgend weekeinde, de eerste van maart, wel gevoetbald wordt, is ook de vraag. Ook de komende tijd wordt er (strenge) vorst voorspeld.

Bekijk hier de selectie van ons eerste elftal.

« ga terug
Kapsalon Annemarie Security Art Hoofdsponsor Atlantic Power Van Alem Fotografie Kersten Assurantiƫn Evelien Spar Boere Van Neerven Sport