Algemene ledenvergadering 19 maart

Algemeen — Gepubliceerd op 02 maart 2021 10:20 door Anne Menting

Traditiegetrouw houden we elk jaar in oktober onze Algemene Ledenvergadering. De ALV werd eerder al uitgesteld in de hoop dat we op kortere termijn de gelegenheid zouden krijgen om toch met alle leden bij elkaar te kunnen komen. Helaas zit die mogelijkheid er voorlopig niet in. Maar we willen als bestuur toch het gesprek met onze leden aangaan en hen informeren over de nieuwe ontwikkelingen binnen de vereniging. 

Juist in deze tijd waarin we elkaar weinig kunnen ontmoeten is dit erg belangrijk. Daarom heeft het bestuur besloten om de Algemene Ledenvergadering op 19 maart om 19.30 uur online te houden. Een uitnodiging voor deze ledenvergadering zal later persoonlijk per mail naar alle leden vanaf de JO19 gestuurd worden. Hierin zal ook aangegeven worden hoe je aan deze online vergadering kunt deelnemen.

Na de vergadering zal er nog een leuke Zwaluw-Quiz gehouden worden waar mooie prijzen mee gewonnen kunnen worden. 

Wij hopen jullie allemaal op 19 maart om 19.30 uur online to ontmoeten. 

Het bestuur van vv De Zwaluw

« ga terug
Kersten Assurantiƫn Van Alem Fotografie Autoservice VDB Van Neerven Sport Kombi Bouwmaterialen Atlantic Power Spar Boere Security Art Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kapsalon Annemarie