Afsluitend mix-toernooi senioren

Senioren — Gepubliceerd op 21 juni 2021 14:00 door Anne Menting

Het seizoen zit er weer bijna op, een heel raar seizoen waarin helaas weinig gevoetbald kon worden. De senioren hebben weinig kunnen trainen en bijna geen wedstrijden gespeeld.

Om het seizoen toch voetballend af te kunnen sluiten, organiseert De Zwaluw op zondag 27 juni een Senioren Mix-toernooi. Hieraan kunnen alle spelers van de selectie, lagere elftallen, dames en veteranen meedoen.

Er wordt een 7x7 toernooi gespeelt dat begint om 10.30 uur en eindigt om ongeveer 12.00 uur. Na dit actieve gedeelte volgt een ‘derde helft’ op ons terras, zodat we samen gezellig nog wat kunnen drinken en eten.

Dus kom allemaal op 27 juni naar het sportpark voor dit afsluitende Senioren Mix-toernooi. Zodat we samen dit bijzondere seizoen op een positieve manier af kunnen sluiten. Vooraf opgeven is niet nodig, maar zorgt dat je om 10.15 uur aanwezig bent, zodat de teams ingedeeld kunnen worden en we om 10.30 uur kunnen starten.

De kleedlokalen, douches en kantine zijn open. Alles natuurlijk wel onder de op dat moment geldende richtlijnen en regels.

« ga terug
Evelien Atlantic Power Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Spar Boere Security Art Kombi Bouwmaterialen Autoservice VDB Van Alem Fotografie