Aanmelden voor seizoen 2020/2021

Informatief, Algemeen, Senioren, Jeugd — Gepubliceerd op 11 maart 2020 20:20 door Anne Menting

De technische commissie is alweer druk bezig met de indelingen voor komend seizoen. Om dit allemaal in goede banen te kunnen leiden willen we graag weten hoeveel leden we volgend jaar hebben binnen onze club. Dit zowel bij de jeugd als de senioren. De TC hoopt ruim op tijd voor het nieuwe seizoen de teams ingedeeld te hebben. Nieuwe leden kunnen zich altijd aanmelden via het inschrijfformulier op de website.

Aanmeldingen tot 1 april worden sowieso meegenomen in de indeling voor komend seizoen (2020-2021). Aanmeldingen die na deze datum binnen komen kunnen we geen plek garanderen. Er wordt dan per aanmelding bekeken of er ruimte is in het betreffende team

« ga terug
Van Neerven Sport Security Art Van Alem Fotografie Autoservice VDB Evelien Atlantic Power Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Kersten Assurantiƫn Spar Boere Kapsalon Annemarie